Marka Sleep Art - Kobieca Marka Roku 2021 w kategorii Klasa I Styl

Sleep Art – Kobieca Marka Roku, w kategorii Klasa i Styl

Z dumą możemy zakomunikować, że uzyskaliśmy tytuł w ogólnopolskim plebiscycie Kobieca Marka Roku, w kategorii Klasa i Styl, Debiut 2021. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest firmom działającym na krajowym rynku, proponującym produkty lub usługi skierowane do nowoczesnych, wymagających kobiet. Wśród laureatów są liderzy w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, darzeni zaufaniem Klientek i doceniani przez specjalistów za nowatorstwo, innowacyjność, wysoką jakość oferowanych produktów, a także wzorową obsługę. Jesteśmy szczęśliwi mogąc znaleźć się w tym gronie, zwłaszcza, że nasz projekt wystartował zaledwie parę miesięcy temu. To dowód na to, że prawdziwa pasja i ciężka praca mają ogromny sens, a wiara we własną wizję musi się obronić.

Organizatorem plebiscytu jest Polski Instytut Rozwoju Marki/ Best Brands Connect, a w skład Kapituły wchodzą eksperci, artyści, wybitni przedstawiciele świata biznesu i mediów, gwiazdy show-biznesu oraz Ambasadorki wspierające projekt: ceniona prezenterka – Paulina Sykut-Jeżyna, znana blogerka kulinarna, prowadząca programy telewizyjne – Daria Ładocha i utytułowana tancerka, aktorka – Edyta Herbuś. Kapituła szczegółowo analizuje zgłoszenia, surowo sprawdza różne aspekty sprzedaży, od samego produktu lub usługi, przez prezentację, po standardy obsługi, a wszystko to z naciskiem na sprostanie wymaganiom współczesnych kobiet, które szukają na rynku wyjątkowych propozycji, starannie wyselekcjonowanych, wyróżniających się jakością i światowym poziomem.

Pasja, wizja i prawda poparte pracą

Tytuł Kobieca Marka Roku jest nie tylko wyrazem uznania za pomysł, realizację, dbałość o pełne zadowolenie Klientek, ale też potwierdzeniem przewagi konkurencyjnej i silnej pozycji na rynku. Dla nas, jako młodej marki, jest to szczególnie ważne, ponieważ stanowi dowód zaufania i cenną rekomendację.

Naszą bieliznę nocną w zjawiskowe wzory inspirowane malarstwem tworzymy z prawdziwą pasją i miłością do mody, sztuki, kobiecości, a misją marki jest sprawianie, aby kobiety czuły się jak Arcydzieła i mogły celebrować wolne chwile w najlepszym stylu. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza wizja spotkała się z uznaniem ekspertów, specjalistów i gwiazd, a praca i starania zostały docenione. Daje nam to jeszcze więcej siły do działania i pozwala wierzyć, że Polki doceniają wyjątkowy design, projekty z rozmachem, odważne, niebanalne, łączące luksus i ponadczasowe piękno.