Agata Wdowiak Miss

Miss Polski 2021 – uczestnictwo w prestiżowym wydarzeniu i premiera marki

Nasz początek ma piękną historię i to dosłownie! W sierpniu uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu – 32 konkursie Miss Polski, zbiegło się to z premierą marki w social mediach oraz startem sklepu online. 20 sierpnia odbyła się uroczysta gala finałowa w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, transmitowana w telewizji Polsat. Wielkie show, pełne gwiazd muzyki, wspaniałych pokazów mody czołowych projektantów oraz zjawiskowej choreografii, poprowadzili Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Głównymi bohaterkami były jednak 24 piękne finalistki, młode, ambitne, przebojowe i pełne pozytywnej energii kobiety o różnorodnych pasjach, które śmiało spełniają swoje marzenia i sięgają po więcej.

Na scenie pojawiły się gwiazdy, które podniosły prestiż imprezy i dodały magii całej oprawie: Kayah, Viki Gabor, Ania Karwan i Nick Sincler. Podczas kolejnych wyjść finalistki Miss Polski zaprezentowały kolekcje znakomitych projektantek: Violi Piekut i Joanny Muzyk oraz marek modowych, w tym Sleep Art. Jury w kobiecym gronie to również wielkie osobowości i kobiety sukcesu: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Edyta Herbuś, Viki Gabor, Elżbieta Sawerska, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska i Anna-Maria Jaromin.

Jako sponsor i partner imprezy zaprezentowaliśmy naszą unikatową kolekcję ekskluzywnej bielizny nocnej podczas jednego z pokazów, a także zrealizowaliśmy cudowną sesję fotograficzną z kandydatkami w trakcie pierwszego zgrupowania przed finałem. Efekty zostaną z nami na zawsze, a wspaniałą atmosferę zapamiętamy na długo. Klimatyczne zdjęcia atrakcyjnych, pewnych siebie, ale też wrażliwych i otwartych na świat, świadomych siebie i swoich pragnień kandydatek do tytułu Miss Polski 2021 w naszych niezwykłych piżamach, koszulach nocnych i szlafrokach z nadrukami inspirowanymi sztuką, doskonale ilustrują i oddają misję naszej marki! Projekty Sleep Art mają dodawać skrzydeł, podkreślać kobiecość i uwodzicielski urok, a to wszystko w niebanalny, wysmakowany i wyjątkowy sposób. Malarskie wzory i zmysłowe modele zachwyciły też publiczność w Amfiteatrze i zdecydowanie sprawiły, że finalistki mogły pokazać się w zupełnie nowej odsłonie.

Tytuł Miss Polski 2021 zdobyła nasza krajanka, Agata Wdowiak z Łodzi, dziewczyna piękna, naturalna, uśmiechnięta i bardzo pracowita, która realizuje wiele pasji i nie boi się wyzwań. Zwyciężczyni ma 24 lata,  jest absolwentką geomonitoringu, zarządzania biznesem i studiuje nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. W dodatku ukończyła kurs ratownictwa WOPR, pracuje jako modelka, a w wolnych chwilach gra na pianinie i uprawia wspinaczkę, interesuje się też motoryzacją. Podczas gali finałowej Agata wystąpiła w absolutnie olśniewającym modelu Venus, jedwabiście luksusowej koszuli nocnej z klimatycznym wzorem inspirowanym słynnym obrazem Sandro Botticellego.

Nie mogliśmy sobie wymarzyć PIĘKNIEJSZEGO początku naszej przygody. Agacie życzymy wielu sukcesów i owocnego roku panowania, a wszystkie kobiety, które chcą odkryć w sobie królową piękności zapraszamy na zakupy!