Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na specjalną okazję, w Sleep Art znajdziesz wspaniałe propozycje, które sprawią radość bliskiej osobie.

Filtry

Nie ma więcej stron do załadowania

Prezent idealny

W kategorii „Okazje” umieściliśmy eleganckie zestawy bielizny nocnej we wzory inspirowane sztuką, przydatne akcesoria doskonałe na drobne upominki, a także bony podarunkowe, które są świetnym rozwiązaniem jeśli chcesz zapewnić komuś komfort wyboru.

Każda kobieta ucieszy się z pewnością z satynowej koszuli nocnej czy piżamy ze szlafrokiem. To upominek praktyczny i efektowny, zwłaszcza w wersji z nadrukiem zaczerpniętym z malarstwa mistrzów. Wyjątkowe komplety w obniżonych cenach kupisz w standardowych rozmiarach, a także w rozmiarze plus size.

Każdy model bielizny nocnej pakujemy w autorskie pudełko tekturowe, które prezentuje się jak rama z reprodukcją obrazu, co gwarantuje efekt niespodzianki i zaskoczenia. Możesz dobrać do zakupów naszą dużą torbę firmową w symbolicznej cenie, co dopełni efektowny prezent dla ukochanej osoby.

Zainspiruj się i wybierz idealny prezent dla dziewczyny albo upominek na szczególną okazję dla mamy, siostry lub przyjaciółki! Polecamy nasze akcesoria, czyli opaski na oczy, opaski na głowę oraz modne gumki scrunchie w malarskie wzory. Taki oryginalny drobiazg w firmowym kartoniku sprawi niespodziankę obdarowanej osobie i stanie się ulubionym dodatkiem na co dzień.

Polecamy też niezwykłe gadżety artystyczne prestiżowej marki Great Modern Artists, które ucieszą każdego miłośnika sztuki i kolorowych, designerskich akcesoriów.

Dla niezdecydowanych mamy eleganckie bony prezentowe o wartości 200, 350 i 500 zł. To zawsze trafiony upominek, który zapewnia komfort wyboru idealnie dopasowanej piżamy, koszuli nocnej albo szlafroka, a przy okazji daje radość z zakupów.